Komentarze użytkownika dino, strona 831
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
dobra obserwacja Piotrze! :)
-
ależ tam świeci w absydzie...
-
a od frontu...?? :)
-
ciężko tam zrobić zdjęcie wewnątrz - i jeszcze ten reflektor wprost w obiektyw
chciałbym doczekać ukończenia tej budowy i zobaczyć...
-
klasyczny układ z napędem z tyłu... :)))
-
jaka piękna rodzinka :)
-
zwłaszcza, że kilka ciemnych postaci właśnie wychodzi z wody..... :)
-
hi hi!
-
o piciu nic nie mówią... :)
-
Nessi przymierza brylanty na wieczór :))
-
dobra obserwacja Piotrze! :)
-
ależ tam świeci w absydzie...
-
a od frontu...?? :)
-
ciężko tam zrobić zdjęcie wewnątrz - i jeszcze ten reflektor wprost w obiektyw
chciałbym doczekać ukończenia tej budowy i zobaczyć... -
klasyczny układ z napędem z tyłu... :)))
-
jaka piękna rodzinka :)
-
zwłaszcza, że kilka ciemnych postaci właśnie wychodzi z wody..... :)
-
hi hi!
-
o piciu nic nie mówią... :)
-
Nessi przymierza brylanty na wieczór :))