Komentarze użytkownika dino, strona 831

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (03.06.2009 20:20)
    dobra obserwacja Piotrze! :)
  2. dino
    dino (03.06.2009 20:17)
    ależ tam świeci w absydzie...
  3. dino
    dino (03.06.2009 20:15)
    a od frontu...?? :)
  4. dino
    dino (03.06.2009 20:14)
    ciężko tam zrobić zdjęcie wewnątrz - i jeszcze ten reflektor wprost w obiektyw

    chciałbym doczekać ukończenia tej budowy i zobaczyć...
  5. dino
    dino (03.06.2009 20:12)
    klasyczny układ z napędem z tyłu... :)))
  6. dino
    dino (03.06.2009 19:59)
    jaka piękna rodzinka :)
  7. dino
    dino (03.06.2009 19:58)
    zwłaszcza, że kilka ciemnych postaci właśnie wychodzi z wody..... :)
  8. dino
    dino (03.06.2009 19:57)
    hi hi!
  9. dino
    dino (03.06.2009 19:57)
    o piciu nic nie mówią... :)
  10. dino
    dino (03.06.2009 19:55)
    Nessi przymierza brylanty na wieczór :))