Komentarze użytkownika dino, strona 827

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (03.06.2009 23:47)
    wierzby samobije!!! uważajcie ludzie, jak się wkurzą... :D
  2. dino
    dino (03.06.2009 23:42)
    UFOjcie nam ludzieeee... :)
  3. dino
    dino (03.06.2009 23:42)
    ta geometria euklidesowa... :))
  4. dino
    dino (03.06.2009 23:41)
    niezłe :) świetnie skomponowałeś...
  5. dino
    dino (03.06.2009 23:38)
    dynamicznie...
  6. dino
    dino (03.06.2009 23:35)
    ta wersja bardzo ładna :)
  7. dino
    dino (03.06.2009 23:32)
    wow ! jak moja fota na tamie w Solinie...
  8. dino
    dino (03.06.2009 23:32)
    Co mi zrobisz jak nie złapiesz?? :))
  9. dino
    dino (03.06.2009 23:31)
    ładnie wyszło - pocztóweczka :)
  10. dino
    dino (03.06.2009 23:30)
    za efekt - tyle świateł... :)