Komentarze użytkownika dino, strona 827
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
wierzby samobije!!! uważajcie ludzie, jak się wkurzą... :D
-
UFOjcie nam ludzieeee... :)
-
ta geometria euklidesowa... :))
-
niezłe :) świetnie skomponowałeś...
-
dynamicznie...
-
ta wersja bardzo ładna :)
-
wow ! jak moja fota na tamie w Solinie...
-
Co mi zrobisz jak nie złapiesz?? :))
-
ładnie wyszło - pocztóweczka :)
-
za efekt - tyle świateł... :)
-
wierzby samobije!!! uważajcie ludzie, jak się wkurzą... :D
-
UFOjcie nam ludzieeee... :)
-
ta geometria euklidesowa... :))
-
niezłe :) świetnie skomponowałeś...
-
dynamicznie...
-
ta wersja bardzo ładna :)
-
wow ! jak moja fota na tamie w Solinie...
-
Co mi zrobisz jak nie złapiesz?? :))
-
ładnie wyszło - pocztóweczka :)
-
za efekt - tyle świateł... :)