Komentarze użytkownika dino, strona 830

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (03.06.2009 20:38)
    bardzo tu elegancko!
  2. dino
    dino (03.06.2009 20:36)
    się ktoś zagalopował spychaczem w las....:)
  3. dino
    dino (03.06.2009 20:33)
    oba zdjęcia z odbiciami świetne!
  4. dino
    dino (03.06.2009 20:32)
    nie do końca - taki pofalowany naleśnik... :)
  5. dino
    dino (03.06.2009 20:30)
    co to za rasa - cmentarna? :)
  6. dino
    dino (03.06.2009 20:29)
    słyszałem, że Huang-ho to w Chinach - Renato, czy mogłabyś to potwierdzić?? :)))
  7. dino
    dino (03.06.2009 20:26)
    krzywo trochę, ale jak na pierwszy raz... :)
  8. dino
    dino (03.06.2009 20:25)
    jakiś Chinatown z lewej ?? :)
  9. dino
    dino (03.06.2009 20:22)
    a ja wolę wyższe roślinki :))
  10. dino
    dino (03.06.2009 20:21)
    hi hi!

    ale szubienica :::)