Komentarze użytkownika dino, strona 830
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
bardzo tu elegancko!
-
się ktoś zagalopował spychaczem w las....:)
-
oba zdjęcia z odbiciami świetne!
-
nie do końca - taki pofalowany naleśnik... :)
-
co to za rasa - cmentarna? :)
-
słyszałem, że Huang-ho to w Chinach - Renato, czy mogłabyś to potwierdzić?? :)))
-
krzywo trochę, ale jak na pierwszy raz... :)
-
jakiś Chinatown z lewej ?? :)
-
a ja wolę wyższe roślinki :))
-
hi hi!
ale szubienica :::)
-
bardzo tu elegancko!
-
się ktoś zagalopował spychaczem w las....:)
-
oba zdjęcia z odbiciami świetne!
-
nie do końca - taki pofalowany naleśnik... :)
-
co to za rasa - cmentarna? :)
-
słyszałem, że Huang-ho to w Chinach - Renato, czy mogłabyś to potwierdzić?? :)))
-
krzywo trochę, ale jak na pierwszy raz... :)
-
jakiś Chinatown z lewej ?? :)
-
a ja wolę wyższe roślinki :))
-
hi hi!
ale szubienica :::)