Komentarze użytkownika dino, strona 806

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (05.06.2009 10:48)
    thx!
  2. dino
    dino (05.06.2009 10:48)
    może i lepiej - mnie chodziło o to kluczowe skrzyżowanie cieni na jezdni...:)
  3. dino
    dino (05.06.2009 10:46)
    jak się prowadzi i równocześnie robi zdjęcia to trzeba naprawdę być w czasie....

    :)

    hydrant przecież piękny! jak malowany :)
  4. dino
    dino (05.06.2009 10:45)
    zfiesz :)
  5. dino
    dino (04.06.2009 23:31)
    rebel ..... z języczkiem :))
  6. dino
    dino (04.06.2009 23:31)
    dingo :)
  7. dino
    dino (04.06.2009 23:30)
    dingo :)
  8. dino
    dino (04.06.2009 23:30)
    dingo ;)
  9. dino
    dino (04.06.2009 23:30)
    truskawkowa..... szkoda, że niedługo sezon się kończy.... :)))
  10. dino
    dino (04.06.2009 23:26)
    sagnes :)