Komentarze użytkownika dino, strona 806
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
thx!
-
może i lepiej - mnie chodziło o to kluczowe skrzyżowanie cieni na jezdni...:)
-
jak się prowadzi i równocześnie robi zdjęcia to trzeba naprawdę być w czasie....
:)
hydrant przecież piękny! jak malowany :)
-
zfiesz :)
-
rebel ..... z języczkiem :))
-
dingo :)
-
dingo :)
-
dingo ;)
-
truskawkowa..... szkoda, że niedługo sezon się kończy.... :)))
-
sagnes :)
-
thx!
-
może i lepiej - mnie chodziło o to kluczowe skrzyżowanie cieni na jezdni...:)
-
jak się prowadzi i równocześnie robi zdjęcia to trzeba naprawdę być w czasie....
:)
hydrant przecież piękny! jak malowany :) -
zfiesz :)
-
rebel ..... z języczkiem :))
-
dingo :)
-
dingo :)
-
dingo ;)
-
truskawkowa..... szkoda, że niedługo sezon się kończy.... :)))
-
sagnes :)