Komentarze użytkownika dino, strona 790
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
-
udana - siedzę nad 1500 zdjęć - oczywiście najlepsi to grupa Żelazny i taki Litwin Jurgis Kairys, no i Robert Kowalik
pogoda była super - żona zazdrosna, że taki opalony wróciłem... :)))
-
edytasle - dzięki :)
-
arnold.layne - wielkie dzięki :)
-
pt.janicki :)
-
a jeden raz :)))))
-
......
:))
-
pt.janicki :)
-
dingo :)
-
zfiesz :)
-
udana - siedzę nad 1500 zdjęć - oczywiście najlepsi to grupa Żelazny i taki Litwin Jurgis Kairys, no i Robert Kowalik
pogoda była super - żona zazdrosna, że taki opalony wróciłem... :))) -
edytasle - dzięki :)
-
arnold.layne - wielkie dzięki :)
-
pt.janicki :)
-
a jeden raz :)))))
-
......
:)) -
pt.janicki :)
-
dingo :)
-
zfiesz :)
miło mi, że się podoba :)