Komentarze użytkownika dino, strona 790

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (06.06.2009 21:34)
    edytasle :)


    miło mi, że się podoba :)
  2. dino
    dino (06.06.2009 21:34)
    udana - siedzę nad 1500 zdjęć - oczywiście najlepsi to grupa Żelazny i taki Litwin Jurgis Kairys, no i Robert Kowalik

    pogoda była super - żona zazdrosna, że taki opalony wróciłem... :)))
  3. dino
    dino (06.06.2009 21:29)
    edytasle - dzięki :)
  4. dino
    dino (06.06.2009 21:28)
    arnold.layne - wielkie dzięki :)
  5. dino
    dino (06.06.2009 21:28)
    pt.janicki :)
  6. dino
    dino (06.06.2009 21:28)
    a jeden raz :)))))
  7. dino
    dino (06.06.2009 21:27)
    ......


    :))
  8. dino
    dino (06.06.2009 21:27)
    pt.janicki :)
  9. dino
    dino (06.06.2009 21:26)
    dingo :)
  10. dino
    dino (06.06.2009 21:26)
    zfiesz :)