Komentarze użytkownika dino, strona 788

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (07.06.2009 1:37)
    :)))

    albo się nie kładzie....
  2. dino
    dino (07.06.2009 1:17)
    Byłaś na Florydzie pierwsza - ja tylko podążam śladami... :)))
  3. dino
    dino (07.06.2009 1:00)
    fiera :)
  4. dino
    dino (07.06.2009 0:59)
    fiera :)
  5. dino
    dino (07.06.2009 0:59)
    fiera :)
  6. dino
    dino (07.06.2009 0:55)
    no to są :))) fiera już działa :)))
  7. dino
    dino (07.06.2009 0:54)
    fiera :)
  8. dino
    dino (07.06.2009 0:53)
    fiera :)
  9. dino
    dino (07.06.2009 0:53)
    fiera :)
  10. dino
    dino (07.06.2009 0:53)
    normalnie Pudelek :)))