Komentarze użytkownika dino, strona 789
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
ubiegłaś Sławka - nie wiem jak Ci to wybaczy :)))))
-
:))
no i co??? wtorek??
. . .
-
Robercie za deszcz plusikiów i cennych komentarzy - dziękuję :)
-
Piotrusiu - za wspaniałe (jak zwykle) komentarze i plusiki - dzięki :)
-
Krzyśku - za liczne plusiki :)
-
Jolu - za liczne plusiki :)
-
Bobi - dzięki za Twój powrót na Key West :))
-
za jakąś godzinkę podrzucę pierwsze... :)
-
Witaj nowa podróżniczko!
miło mi, że podobały się na dzień-dobry-wieczór moje zdjęcia... :)
-
kuniu - przyjmij wyrazy współczucia....
niestety wypadki się zdarzają...
dzięki!
-
ubiegłaś Sławka - nie wiem jak Ci to wybaczy :)))))
-
:))
no i co??? wtorek??
. . . -
Robercie za deszcz plusikiów i cennych komentarzy - dziękuję :)
-
Piotrusiu - za wspaniałe (jak zwykle) komentarze i plusiki - dzięki :)
-
Krzyśku - za liczne plusiki :)
-
Jolu - za liczne plusiki :)
-
Bobi - dzięki za Twój powrót na Key West :))
-
za jakąś godzinkę podrzucę pierwsze... :)
-
Witaj nowa podróżniczko!
miło mi, że podobały się na dzień-dobry-wieczór moje zdjęcia... :) -
kuniu - przyjmij wyrazy współczucia....
niestety wypadki się zdarzają...
dzięki!