Komentarze użytkownika dino, strona 789

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (07.06.2009 0:52)
    ubiegłaś Sławka - nie wiem jak Ci to wybaczy :)))))
  2. dino
    dino (06.06.2009 22:18)
    :))
    no i co??? wtorek??

    . . .
  3. dino
    dino (06.06.2009 21:50)
    Robercie za deszcz plusikiów i cennych komentarzy - dziękuję :)
  4. dino
    dino (06.06.2009 21:49)
    Piotrusiu - za wspaniałe (jak zwykle) komentarze i plusiki - dzięki :)
  5. dino
    dino (06.06.2009 21:47)
    Krzyśku - za liczne plusiki :)
  6. dino
    dino (06.06.2009 21:47)
    Jolu - za liczne plusiki :)
  7. dino
    dino (06.06.2009 21:46)
    Bobi - dzięki za Twój powrót na Key West :))
  8. dino
    dino (06.06.2009 21:45)
    za jakąś godzinkę podrzucę pierwsze... :)
  9. dino
    dino (06.06.2009 21:44)
    Witaj nowa podróżniczko!

    miło mi, że podobały się na dzień-dobry-wieczór moje zdjęcia... :)
  10. dino
    dino (06.06.2009 21:35)
    kuniu - przyjmij wyrazy współczucia....

    niestety wypadki się zdarzają...

    dzięki!