Komentarze użytkownika dino, strona 791

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (06.06.2009 21:26)
    zfiesz zwiedza Barcelonę :)
  2. dino
    dino (06.06.2009 21:25)
    dingo :)
  3. dino
    dino (06.06.2009 21:25)
    dingo :)


    jedyny wyższy element krajobrazu na olbrzymim płaskim torfowisku...
  4. dino
    dino (06.06.2009 21:19)
    dingo :)
  5. dino
    dino (06.06.2009 21:18)
    dingo :)
  6. dino
    dino (06.06.2009 21:18)
    co zrobić - byłem tylko obserwatorem, a że tych z Obamą było więcej.... na Florydzie opanowanej przez Bushów.... :)
  7. dino
    dino (06.06.2009 21:17)
    arnold.layne :)
  8. dino
    dino (06.06.2009 21:16)
    arnold.layne :)


    hi hi !
  9. dino
    dino (06.06.2009 21:16)
    arnold.layne :)

    pozował jak zawodowy model :)
  10. dino
    dino (06.06.2009 21:15)
    kuniu :)