Komentarze użytkownika dino, strona 746

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (12.06.2009 20:09)
    Witajcie na Kolumberze!

    Macie baloniki w bardzo egzotycznych miejscach. Czekamy na zdjęcia...

    :)
  2. dino
    dino (12.06.2009 20:06)
    ok - już wiem o co chodzi ...... :)))
  3. dino
    dino (12.06.2009 20:04)
    Karolino - dzięki za odwiedziny i plusiki :)
  4. dino
    dino (12.06.2009 20:04)
    Iwonko !!!! - bardzo dziękuję...
  5. dino
    dino (12.06.2009 20:03)
    karolajnat :)
  6. dino
    dino (12.06.2009 20:03)
    karolajnat :)
  7. dino
    dino (12.06.2009 20:02)
    karolajnat :)
  8. dino
    dino (12.06.2009 20:02)
    :))
  9. dino
    dino (12.06.2009 20:01)
    bardzo dziękuję :)

    Mimbla - to ja w sprawie decyzji.........?? :)
  10. dino
    dino (12.06.2009 20:00)
    te zwierzaki wyraźnie lubią pozować :)