Komentarze użytkownika dino, strona 745

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (12.06.2009 21:03)
    Zbyszku - wpisuję się z wdzięcznością za plusiki na Antelope i Góraszkę, po ilości widzę, że się podobało ;)
  2. dino
    dino (12.06.2009 21:01)
    zby.nek :)
  3. dino
    dino (12.06.2009 20:59)
    mnie brakuje jeszcze trajlusia - trolejbusa znaczy..... :)
  4. dino
    dino (12.06.2009 20:57)
    zby.nek :)
  5. dino
    dino (12.06.2009 20:57)
    mnie również się podobało na żywo :)
  6. dino
    dino (12.06.2009 20:56)
    a dziękuję za uznanie :)
  7. dino
    dino (12.06.2009 20:34)
    spacer widzę naprawdę wspaniały - tylko czuję niedosyt - dlaczego nie poprosiłaś swojego towarzysza, żeby chociaż jedną fotkę cyknął Tobie.....?? :))
  8. dino
    dino (12.06.2009 20:27)
    to jest to co by mi teraz pomogło :)
  9. dino
    dino (12.06.2009 20:19)
    Smoku - co ja mam powiedzieć więcej - jak w przypadku Japonii, profesjonalizm i tyle - nie mogę doczekać się całego serialu o Waszych podróżach na Madagaskarze


    :)
  10. dino
    dino (12.06.2009 20:12)
    zfiesz - teraz to dopiero wyszedł z Ciebie zwierzak :))))


    ..