Komentarze użytkownika dino, strona 745
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
Zbyszku - wpisuję się z wdzięcznością za plusiki na Antelope i Góraszkę, po ilości widzę, że się podobało ;)
-
zby.nek :)
-
mnie brakuje jeszcze trajlusia - trolejbusa znaczy..... :)
-
zby.nek :)
-
mnie również się podobało na żywo :)
-
a dziękuję za uznanie :)
-
spacer widzę naprawdę wspaniały - tylko czuję niedosyt - dlaczego nie poprosiłaś swojego towarzysza, żeby chociaż jedną fotkę cyknął Tobie.....?? :))
-
to jest to co by mi teraz pomogło :)
-
Smoku - co ja mam powiedzieć więcej - jak w przypadku Japonii, profesjonalizm i tyle - nie mogę doczekać się całego serialu o Waszych podróżach na Madagaskarze
:)
-
zfiesz - teraz to dopiero wyszedł z Ciebie zwierzak :))))
..
-
Zbyszku - wpisuję się z wdzięcznością za plusiki na Antelope i Góraszkę, po ilości widzę, że się podobało ;)
-
zby.nek :)
-
mnie brakuje jeszcze trajlusia - trolejbusa znaczy..... :)
-
zby.nek :)
-
mnie również się podobało na żywo :)
-
a dziękuję za uznanie :)
-
spacer widzę naprawdę wspaniały - tylko czuję niedosyt - dlaczego nie poprosiłaś swojego towarzysza, żeby chociaż jedną fotkę cyknął Tobie.....?? :))
-
to jest to co by mi teraz pomogło :)
-
Smoku - co ja mam powiedzieć więcej - jak w przypadku Japonii, profesjonalizm i tyle - nie mogę doczekać się całego serialu o Waszych podróżach na Madagaskarze
:) -
zfiesz - teraz to dopiero wyszedł z Ciebie zwierzak :))))
..