Komentarze użytkownika dino, strona 744
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
Podobało mi się. Mój znajomy mieszka w Izabelinie na Klaudyńskiej. Dawno go tam nie odwiedzałem, spotykamy się w mieście.
-
nie przesadzajmy!!!
-
też niezłe, jakby ktoś rączkę urwał.....
-
i takie też lubię :)
-
to lubię :)
-
mocny postument pod Mocnym....
-
faktycznie dziwy ................ techniki :))
-
jak sądzę to kolejne działki pod domki ? :)
-
wspaniały, powalający na tym tle...
-
Smoku - wiem ile to pracy kosztuje, w moim przypadku nieprzespanych nocy, itd.... ale nie mogę się doczekać dalszego ciągu - tak pięknie zapraszasz..... :)
Kolejny raz S U P E R !!!
.
-
Podobało mi się. Mój znajomy mieszka w Izabelinie na Klaudyńskiej. Dawno go tam nie odwiedzałem, spotykamy się w mieście.
-
nie przesadzajmy!!!
-
też niezłe, jakby ktoś rączkę urwał.....
-
i takie też lubię :)
-
to lubię :)
-
mocny postument pod Mocnym....
-
faktycznie dziwy ................ techniki :))
-
jak sądzę to kolejne działki pod domki ? :)
-
wspaniały, powalający na tym tle...
-
Smoku - wiem ile to pracy kosztuje, w moim przypadku nieprzespanych nocy, itd.... ale nie mogę się doczekać dalszego ciągu - tak pięknie zapraszasz..... :)
Kolejny raz S U P E R !!!
.