Komentarze użytkownika dino, strona 744

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (12.06.2009 23:10)
    Podobało mi się. Mój znajomy mieszka w Izabelinie na Klaudyńskiej. Dawno go tam nie odwiedzałem, spotykamy się w mieście.
  2. dino
    dino (12.06.2009 21:19)
    nie przesadzajmy!!!
  3. dino
    dino (12.06.2009 21:18)
    też niezłe, jakby ktoś rączkę urwał.....
  4. dino
    dino (12.06.2009 21:17)
    i takie też lubię :)
  5. dino
    dino (12.06.2009 21:17)
    to lubię :)
  6. dino
    dino (12.06.2009 21:17)
    mocny postument pod Mocnym....
  7. dino
    dino (12.06.2009 21:15)
    faktycznie dziwy ................ techniki :))
  8. dino
    dino (12.06.2009 21:13)
    jak sądzę to kolejne działki pod domki ? :)
  9. dino
    dino (12.06.2009 21:12)
    wspaniały, powalający na tym tle...
  10. dino
    dino (12.06.2009 21:07)
    Smoku - wiem ile to pracy kosztuje, w moim przypadku nieprzespanych nocy, itd.... ale nie mogę się doczekać dalszego ciągu - tak pięknie zapraszasz..... :)

    Kolejny raz S U P E R !!!

    .