Komentarze użytkownika dino, strona 742
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
fiera - dzięki za nocny plusik :)
-
no dobrze - Biebrza czeka - czas jechać - oby tylko była pogoda i zwierzyna do upolowania.... :)
-
pozycja na jeźdźca :))
-
już myślałem, że jedynymi nocnymi Kolumberami są Krzysiek i ja, a tu proszę jest nas więcej.... :))
-
.....cały czas do przodu........ :)))
-
Agora tu, Agora tam....... :)
-
Edytko - piękny !
-
Krysiu - strasznie dawno Cię nie było :))
-
cześć Krzychu!!!
-
świetne!
-
fiera - dzięki za nocny plusik :)
-
no dobrze - Biebrza czeka - czas jechać - oby tylko była pogoda i zwierzyna do upolowania.... :)
-
pozycja na jeźdźca :))
-
już myślałem, że jedynymi nocnymi Kolumberami są Krzysiek i ja, a tu proszę jest nas więcej.... :))
-
.....cały czas do przodu........ :)))
-
Agora tu, Agora tam....... :)
-
Edytko - piękny !
-
Krysiu - strasznie dawno Cię nie było :))
-
cześć Krzychu!!!
-
świetne!