Komentarze użytkownika dino, strona 742

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (13.06.2009 1:51)
    fiera - dzięki za nocny plusik :)
  2. dino
    dino (13.06.2009 1:43)
    no dobrze - Biebrza czeka - czas jechać - oby tylko była pogoda i zwierzyna do upolowania.... :)
  3. dino
    dino (13.06.2009 1:30)
    pozycja na jeźdźca :))
  4. dino
    dino (13.06.2009 0:48)
    już myślałem, że jedynymi nocnymi Kolumberami są Krzysiek i ja, a tu proszę jest nas więcej.... :))
  5. dino
    dino (13.06.2009 0:46)
    .....cały czas do przodu........ :)))
  6. dino
    dino (13.06.2009 0:45)
    Agora tu, Agora tam....... :)
  7. dino
    dino (13.06.2009 0:40)
    Edytko - piękny !
  8. dino
    dino (13.06.2009 0:39)
    Krysiu - strasznie dawno Cię nie było :))
  9. dino
    dino (13.06.2009 0:35)
    cześć Krzychu!!!
  10. dino
    dino (13.06.2009 0:34)
    świetne!