Komentarze użytkownika dino, strona 740

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (14.06.2009 1:19)
    postarałaś :))
  2. dino
    dino (14.06.2009 1:11)
    jednak to okno...
  3. dino
    dino (14.06.2009 0:58)
    wyjechałem w nocy na spotkanie Słońca...... i udało się, ale godzinę później już padało :(
  4. dino
    dino (14.06.2009 0:56)
    Istra jest piękna...

    Pula ma piękne wybrzeże
  5. dino
    dino (14.06.2009 0:54)
    .....i słuchają muzyków.... :)
  6. dino
    dino (14.06.2009 0:53)
    kolory i faktury :)
  7. dino
    dino (14.06.2009 0:52)
    ładny zachodzik... :)
  8. dino
    dino (14.06.2009 0:22)
    pamiętasz! - miłe to :))
  9. dino
    dino (13.06.2009 23:22)
    atamanek :)
  10. dino
    dino (13.06.2009 23:22)
    carrie.carrie :)