Komentarze użytkownika dino, strona 741

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (13.06.2009 23:21)
    Renato - za Antelope wielkie dzięki! :)
  2. dino
    dino (13.06.2009 23:19)
    pomimo tego że sztuczny to sympatyczny - szkoda, że przytulić nie można :))
  3. dino
    dino (13.06.2009 23:18)
    Kasiu - za miłe plusiki - dzięki :)
  4. dino
    dino (13.06.2009 23:17)
    jak jest ptasia grypa to i pchły pewnie też :)))
  5. dino
    dino (13.06.2009 23:16)
    za plusiki - dzięki!!!
  6. dino
    dino (13.06.2009 23:14)
    Iwonko - za Antelope dzięki :)
  7. dino
    dino (13.06.2009 10:11)
    teraz idę spać !!! :)
  8. dino
    dino (13.06.2009 10:06)
    a ja wcale nie spałem - przywitałem Słonko nad Biebrzą - było cudownie, ptaszęta śpiewały. A potem miałem jeszcze jeden punkt podróży i tak zaczęło lać, że wróciłem pół godziny temu...
  9. dino
    dino (13.06.2009 1:53)
    :)) dzięki
    - mam nadzieję, że będę miał co pokazać (w niedzielę dopiero zasiądę do netu)
  10. dino
    dino (13.06.2009 1:52)
    fiera - dzięki za nocny plusik :)