Komentarze użytkownika dino, strona 741
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
Renato - za Antelope wielkie dzięki! :)
-
pomimo tego że sztuczny to sympatyczny - szkoda, że przytulić nie można :))
-
Kasiu - za miłe plusiki - dzięki :)
-
jak jest ptasia grypa to i pchły pewnie też :)))
-
za plusiki - dzięki!!!
-
Iwonko - za Antelope dzięki :)
-
teraz idę spać !!! :)
-
a ja wcale nie spałem - przywitałem Słonko nad Biebrzą - było cudownie, ptaszęta śpiewały. A potem miałem jeszcze jeden punkt podróży i tak zaczęło lać, że wróciłem pół godziny temu...
-
:)) dzięki
- mam nadzieję, że będę miał co pokazać (w niedzielę dopiero zasiądę do netu)
-
fiera - dzięki za nocny plusik :)
-
Renato - za Antelope wielkie dzięki! :)
-
pomimo tego że sztuczny to sympatyczny - szkoda, że przytulić nie można :))
-
Kasiu - za miłe plusiki - dzięki :)
-
jak jest ptasia grypa to i pchły pewnie też :)))
-
za plusiki - dzięki!!!
-
Iwonko - za Antelope dzięki :)
-
teraz idę spać !!! :)
-
a ja wcale nie spałem - przywitałem Słonko nad Biebrzą - było cudownie, ptaszęta śpiewały. A potem miałem jeszcze jeden punkt podróży i tak zaczęło lać, że wróciłem pół godziny temu...
-
:)) dzięki
- mam nadzieję, że będę miał co pokazać (w niedzielę dopiero zasiądę do netu) -
fiera - dzięki za nocny plusik :)