Komentarze użytkownika dino, strona 739

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (14.06.2009 2:24)
    może to nieprawdopodobne, ale ja wczoraj o świcie spotkałem Słońce i było wspaniale - jechałem 2 godziny po pracy, żeby wrócić nad Biebrzę
  2. dino
    dino (14.06.2009 2:18)
    loca - cóż ta myszkujesz po nocy?? :)
  3. dino
    dino (14.06.2009 2:17)
    fiera :)
  4. dino
    dino (14.06.2009 1:57)
    krótkie spięcie :)
  5. dino
    dino (14.06.2009 1:56)
    czas dokupić obiektyw :)))
  6. dino
    dino (14.06.2009 1:56)
    i słynnej katedry.... :)
  7. dino
    dino (14.06.2009 1:54)
    dobre!
  8. dino
    dino (14.06.2009 1:51)
    widać znamiona luksusu: chata i gablota - któż tu mieszka??

    ta czerwień jest zabójcza - miałem kiedyś czerwony samochód...
  9. dino
    dino (14.06.2009 1:45)
    moja ulubiona woda :)
  10. dino
    dino (14.06.2009 1:45)
    mają swoją wymowę Twoej czarno-białe zdjęcia...