Komentarze użytkownika dino, strona 728

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (15.06.2009 20:45)
    Iwonko - spieszę Ci podziękować za ziółko...........zioło, ziele.... postaram się nie zawieść oczekiwań :))
  2. dino
    dino (15.06.2009 20:41)
    Sławku - filtr, polarek - no! no! - a ja dzisiaj byłem na górce - może jak się coś nada to zobaczycie... :)
  3. dino
    dino (15.06.2009 20:39)
    to troszku dalej :)) w tych okolicach zazwyczaj jeździłem samochodem - mogłem przeoczyć...
  4. dino
    dino (15.06.2009 14:02)
    .....
    .....wydaje mi się, że to jedno z najbardziej odpowiednich miejsc......

    ostoja Romantyków.........

    ...

    :)


    .
  5. dino
    dino (15.06.2009 12:02)
    izzi :)
  6. dino
    dino (15.06.2009 2:15)
    no dobrze - ja gaszę swoją lampkę - do domu spać!!!


    dobrej nocy :)

    >
  7. dino
    dino (15.06.2009 2:13)
    to jadę :)
  8. dino
    dino (15.06.2009 1:59)
    a całują ???? :)
  9. dino
    dino (15.06.2009 1:58)
    i koścista :)))
  10. dino
    dino (15.06.2009 1:11)
    dzięki i odwzajemniam te życzenia :)