Komentarze użytkownika dino, strona 624

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (14.07.2009 23:30)
    który to Rollo???

    :))
  2. dino
    dino (14.07.2009 23:29)
    o już lepiej!

    wrzucaj...:)
  3. dino
    dino (14.07.2009 22:39)
    coś lepszego....
  4. dino
    dino (14.07.2009 22:38)
    Agnieszko - wolałbym tego nie wąchać.....:)
  5. dino
    dino (14.07.2009 22:33)
    eeeeee!
  6. dino
    dino (14.07.2009 22:33)
    zwłaszcza maleńkie ośmiorniczki w panierce z patelni są dobre....
  7. dino
    dino (14.07.2009 22:32)
    niezłe......a wygląda jak plasterki jakiegoś owocu w galeretce na tarcie.....
  8. dino
    dino (14.07.2009 22:19)
    ciekawe rzeczy podałaś, Korea dla nas bardzo egzotyczna poza nazwami marek,
    bo te jakoś się przyjęły :)))
  9. dino
    dino (14.07.2009 22:11)
    wysoki ten chłopek......:)
    a jeszcze widok z niego.....zabójczy...:)
  10. dino
    dino (14.07.2009 22:07)
    fajne :)