Komentarze użytkownika dino, strona 617
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
przy odrobinie chęci......da się Sława :)
-
oooo! i mi się to podoba.....pomyślę nad miejscem alternatywnym, ale tamte równie dobre....
to ja się piszę.... :)
-
zwierze na tablicy bossskie :)
-
ale mały ma buty.......
-
:))
gumki super....moje córki tak lubiły :)
-
to może Kasiu - podaj godzinę, wcześniej nie damy rady, ale margines do godziny później będzie do zaakceptowania :)
-
sorryyyyy,
Drogie Panie.....pozostawiam to Wam......:)))
ja się dostosuję do tego wieczora...
:)
-
próbuj...można naprawić pomyłkę :)
-
Kasia, Sława - jakaś 19.00 ? wcześniej, później?
możemy trochę ponegocjować :)
-
no......? kto się dołącza?
.
-
przy odrobinie chęci......da się Sława :)
-
oooo! i mi się to podoba.....pomyślę nad miejscem alternatywnym, ale tamte równie dobre....
to ja się piszę.... :) -
zwierze na tablicy bossskie :)
-
ale mały ma buty.......
-
:))
gumki super....moje córki tak lubiły :) -
to może Kasiu - podaj godzinę, wcześniej nie damy rady, ale margines do godziny później będzie do zaakceptowania :)
-
sorryyyyy,
Drogie Panie.....pozostawiam to Wam......:)))
ja się dostosuję do tego wieczora...
:) -
próbuj...można naprawić pomyłkę :)
-
Kasia, Sława - jakaś 19.00 ? wcześniej, później?
możemy trochę ponegocjować :)
-
no......? kto się dołącza?
.