Komentarze użytkownika dino, strona 617

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (17.07.2009 22:24)
    przy odrobinie chęci......da się Sława :)
  2. dino
    dino (17.07.2009 22:01)
    oooo! i mi się to podoba.....pomyślę nad miejscem alternatywnym, ale tamte równie dobre....
    to ja się piszę.... :)
  3. dino
    dino (17.07.2009 20:40)
    zwierze na tablicy bossskie :)
  4. dino
    dino (17.07.2009 20:40)
    ale mały ma buty.......
  5. dino
    dino (17.07.2009 20:39)
    :))


    gumki super....moje córki tak lubiły :)
  6. dino
    dino (17.07.2009 20:38)
    to może Kasiu - podaj godzinę, wcześniej nie damy rady, ale margines do godziny później będzie do zaakceptowania :)
  7. dino
    dino (17.07.2009 20:31)
    sorryyyyy,
    Drogie Panie.....pozostawiam to Wam......:)))
    ja się dostosuję do tego wieczora...

    :)
  8. dino
    dino (17.07.2009 20:20)
    próbuj...można naprawić pomyłkę :)
  9. dino
    dino (17.07.2009 20:19)
    Kasia, Sława - jakaś 19.00 ? wcześniej, później?
    możemy trochę ponegocjować :)
  10. dino
    dino (17.07.2009 19:13)
    no......? kto się dołącza?

    .