Komentarze użytkownika dino, strona 608

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (19.07.2009 0:27)
    i ja??? :)

    ostatnio mnie ciągnie, na trochę....taki wyskok na ryby....:)
  2. dino
    dino (19.07.2009 0:27)
    :)
  3. dino
    dino (19.07.2009 0:25)
    Cześć Marku, dzięki za plusiki


    w wolnej chwili zapraszam na dłużej :)
  4. dino
    dino (19.07.2009 0:23)
    Pamiętam....Voyager, pamiętam ;)
  5. dino
    dino (19.07.2009 0:16)
    nieźle, nieźle...:)
  6. dino
    dino (19.07.2009 0:07)
    Witaj Smoku!

    Jak się wakacjuje ponownie w Meksyku?
    Wspaniałych wrażeń i udanego wypoczynku...

    :)
  7. dino
    dino (19.07.2009 0:04)
    Hej, witaj na Kolumbie....:)

    Dzięki za plusy na moje zdjęcia....zapraszam na wspólne podróżowanie
    w różne miejsca na naszej Ziemii...
  8. dino
    dino (18.07.2009 23:56)
    mapew, latyn20 - dzięki za plusy :)
  9. dino
    dino (18.07.2009 23:20)
    A dzięki, dzięki :))
  10. dino
    dino (18.07.2009 23:10)
    walczą ze stonką....ja nic :)))