Komentarze użytkownika dino, strona 606

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (19.07.2009 2:13)
    ¡Vale! ¡Que tengas sueños mojados! :))

    salu2
  2. dino
    dino (19.07.2009 2:08)
    bardzo mnie fascynują te furtki, drzwi...do morza...., na taras....Oia (Ia) jest pod tym względem super...
  3. dino
    dino (19.07.2009 2:07)
    :))
  4. dino
    dino (19.07.2009 2:05)
    coś mu kolorek poleciał....taka farbowana biel....
  5. dino
    dino (19.07.2009 2:04)
    ¡Hola guapa! ¿Que Tal?

    :)
  6. dino
    dino (19.07.2009 2:04)
    Tadziu, dzięki za odwiedziny i plusiki :)
  7. dino
    dino (19.07.2009 1:53)
    a potem prysznic z domku...:)
  8. dino
    dino (19.07.2009 1:53)
    Karen - brawo!

    Pani entomolog...:)
  9. dino
    dino (19.07.2009 1:47)
    tuptuś :))
  10. dino
    dino (19.07.2009 1:45)
    mam...