kolumber.pl
Podróże
Miejsca
Pomysły
Fotografie
Społeczność
Logowanie
|
Rejestracja
Kolumber
Użytkownicy
Dino
Komentarze
Wykorzystujemy pliki cookie, aby dostosować serwis do Twoich potrzeb. Możesz nie wyrazić zgody przez ustawienia przeglądarki internetowej.
Szczegóły >
zamknij
Komentarze użytkownika dino, strona 607 Przejdź do głównej strony użytkownika
dino
dino
(19.07.2009 1:43)
widziałem....ja ma go na glebie....:)
zobacz
dino
(19.07.2009 1:43)
jakiś świeżaczek ?? :)
zobacz
dino
(19.07.2009 1:29)
jak ruiny w Łazienkach....:)
zobacz
dino
(19.07.2009 1:27)
a ja jestem fanem.....Ancheliny :)
zobacz
dino
(19.07.2009 1:25)
ale jeszcze stoi...
zobacz
dino
(19.07.2009 1:24)
:))
zobacz
dino
(19.07.2009 0:49)
ładnie...
zobacz
dino
(19.07.2009 0:47)
trąbę miał za dłuuugą :)
zobacz
dino
(19.07.2009 0:44)
ale piękna ramka....
zobacz
dino
(19.07.2009 0:34)
latyn20 :)
zobacz