Komentarze użytkownika dino, strona 607

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (19.07.2009 1:43)
    widziałem....ja ma go na glebie....:)
  2. dino
    dino (19.07.2009 1:43)
    jakiś świeżaczek ?? :)
  3. dino
    dino (19.07.2009 1:29)
    jak ruiny w Łazienkach....:)
  4. dino
    dino (19.07.2009 1:27)
    a ja jestem fanem.....Ancheliny :)
  5. dino
    dino (19.07.2009 1:25)
    ale jeszcze stoi...
  6. dino
    dino (19.07.2009 1:24)
    :))
  7. dino
    dino (19.07.2009 0:49)
    ładnie...
  8. dino
    dino (19.07.2009 0:47)
    trąbę miał za dłuuugą :)
  9. dino
    dino (19.07.2009 0:44)
    ale piękna ramka....
  10. dino
    dino (19.07.2009 0:34)
    latyn20 :)