Komentarze użytkownika dino, strona 605

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (19.07.2009 13:01)
    :)
  2. dino
    dino (19.07.2009 12:46)
    było pod wieczór, fajnie Słońce zachodziło...

  3. dino
    dino (19.07.2009 12:28)
    no niezłe były....:)
  4. dino
    dino (19.07.2009 12:11)
    Witam Wszystkich !

    Dobrego Dnia!
  5. dino
    dino (19.07.2009 12:10)
    Jurku.....za samoloty - dzięki!

    najlepszego! :)
  6. dino
    dino (19.07.2009 12:08)
    Hej i znowu byłeś....samoloty to fajne zabawki - dzięki :)
  7. dino
    dino (19.07.2009 2:47)
    może w pionie byłoby lepiej? :)

    ale jaki kontrast koloru od tego polara...
  8. dino
    dino (19.07.2009 2:30)
    Dzięki Andrzeju :)
  9. dino
    dino (19.07.2009 2:20)
    ¡Gràcies!
  10. dino
    dino (19.07.2009 2:18)
    :))