Komentarze użytkownika dino, strona 593

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (28.07.2009 11:21)
    misiaczek...
  2. dino
    dino (28.07.2009 11:21)
    kto mówił, że słonie nie latają ?? :)
  3. dino
    dino (28.07.2009 11:20)
    Coca Cola to jest to!
  4. dino
    dino (28.07.2009 11:19)
    pyszny balon.... :)
  5. dino
    dino (28.07.2009 11:19)
    to miałeś je naprawdę z bliska :) .... te Mazury - Cud Natury.....:))
  6. dino
    dino (28.07.2009 11:18)
    ładnie w kadrze...
  7. dino
    dino (28.07.2009 11:18)
    psssiiiiiiiiiiii :)))
  8. dino
    dino (28.07.2009 11:17)
    co to za gra? piłki wielkie i strzela się do za małych wielu bramek ... :)
  9. dino
    dino (28.07.2009 11:12)
    rozsypały się piłeczki
  10. dino
    dino (28.07.2009 11:11)
    piłka do staki z wyciągniętym wentylkiem ;)