Komentarze użytkownika dino, strona 592
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
:)
-
ładna wioska....z takim kościółkiem
-
ciężkie kolczyki ma ta pani....
-
woooomatko, ale dziura.... :)
-
a jak się z nimi super pływa....
-
że tak powiem latający Holender..... :)
-
tak umieściłaś te dziury w kadrze, że oczy same w nie wpadają..... :)
-
ładne stadko...
-
więcej buteleczek widać...
-
słoń w trąbę dmuchany..... ;)
-
:)
-
ładna wioska....z takim kościółkiem
-
ciężkie kolczyki ma ta pani....
-
woooomatko, ale dziura.... :)
-
a jak się z nimi super pływa....
-
że tak powiem latający Holender..... :)
-
tak umieściłaś te dziury w kadrze, że oczy same w nie wpadają..... :)
-
ładne stadko...
-
więcej buteleczek widać...
-
słoń w trąbę dmuchany..... ;)