Komentarze użytkownika dino, strona 592

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (28.07.2009 11:51)
    :)
  2. dino
    dino (28.07.2009 11:50)
    ładna wioska....z takim kościółkiem
  3. dino
    dino (28.07.2009 11:38)
    ciężkie kolczyki ma ta pani....
  4. dino
    dino (28.07.2009 11:27)
    woooomatko, ale dziura.... :)
  5. dino
    dino (28.07.2009 11:26)
    a jak się z nimi super pływa....
  6. dino
    dino (28.07.2009 11:25)
    że tak powiem latający Holender..... :)
  7. dino
    dino (28.07.2009 11:24)
    tak umieściłaś te dziury w kadrze, że oczy same w nie wpadają..... :)
  8. dino
    dino (28.07.2009 11:24)
    ładne stadko...
  9. dino
    dino (28.07.2009 11:23)
    więcej buteleczek widać...
  10. dino
    dino (28.07.2009 11:23)
    słoń w trąbę dmuchany..... ;)