Komentarze użytkownika dino, strona 581

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (03.08.2009 0:52)
    podobno termy nie potrafi odpalić to byśmy pomogli, co?

    .
  2. dino
    dino (03.08.2009 0:51)
    byłby prawdziwy nalot :)))
  3. dino
    dino (03.08.2009 0:51)
    Sławkowi wpisałem się w profilu, ale jeszcze raz dzięki za dobry początek :)
  4. dino
    dino (03.08.2009 0:50)
    Marcinie, prawdziwą przyjemnością jest czytać Twoje komentarze... :)

    I za plusy oczywiście - dzięks!
  5. dino
    dino (03.08.2009 0:49)
    :))))))))
  6. dino
    dino (03.08.2009 0:48)
    Heniu - bardzo Ci dziękuję za miłe słowa i plusy :)
  7. dino
    dino (03.08.2009 0:47)
    wiesz.....ja dopiero co wróciłem.....ale córka ma chatę......bo właśnie tam poleciała.....to może........
  8. dino
    dino (03.08.2009 0:46)
    :)))))))
  9. dino
    dino (03.08.2009 0:42)
    no pewnie......to tylko skromne przykłady możliwości....... :)))
  10. dino
    dino (03.08.2009 0:41)
    bardzo możliwe.....