Komentarze użytkownika dino, strona 581
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
-
byłby prawdziwy nalot :)))
-
Sławkowi wpisałem się w profilu, ale jeszcze raz dzięki za dobry początek :)
-
Marcinie, prawdziwą przyjemnością jest czytać Twoje komentarze... :)
I za plusy oczywiście - dzięks!
-
:))))))))
-
Heniu - bardzo Ci dziękuję za miłe słowa i plusy :)
-
wiesz.....ja dopiero co wróciłem.....ale córka ma chatę......bo właśnie tam poleciała.....to może........
-
:)))))))
-
no pewnie......to tylko skromne przykłady możliwości....... :)))
-
bardzo możliwe.....
-
byłby prawdziwy nalot :)))
-
Sławkowi wpisałem się w profilu, ale jeszcze raz dzięki za dobry początek :)
-
Marcinie, prawdziwą przyjemnością jest czytać Twoje komentarze... :)
I za plusy oczywiście - dzięks! -
:))))))))
-
Heniu - bardzo Ci dziękuję za miłe słowa i plusy :)
-
wiesz.....ja dopiero co wróciłem.....ale córka ma chatę......bo właśnie tam poleciała.....to może........
-
:)))))))
-
no pewnie......to tylko skromne przykłady możliwości....... :)))
-
bardzo możliwe.....
.