Komentarze użytkownika dino, strona 583
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
jedź....15 sierpnia blisko :)
-
był u fryzjera :)
-
:)))) to takie słodkie świństwo....wszystko tym się lepi....całe ulice....
nie śmiałbym Was truć.... :)
-
taaaak! eeeeh..... ;))
-
Sławku, dzięki za szaloną noc z flamenco, w czasie ferii, arabską architekturą.....i całym stadem innych zwierzakow :)
No i oby gardziołko po takiej dawce lodów nie bolało
:)))
-
Marcinie, dzięki za szaloną noc z flamenco, w czasie ferii, bykami.....i całym stadem innych zwierzakow :)
No i oby gardziołko po takiej dawce lodów nie bolało :)
-
:)))
-
:)
-
bo było :)
-
może wypatrzy jak tu zajrzy? :))
-
jedź....15 sierpnia blisko :)
-
był u fryzjera :)
-
:)))) to takie słodkie świństwo....wszystko tym się lepi....całe ulice....
nie śmiałbym Was truć.... :) -
taaaak! eeeeh..... ;))
-
Sławku, dzięki za szaloną noc z flamenco, w czasie ferii, arabską architekturą.....i całym stadem innych zwierzakow :)
No i oby gardziołko po takiej dawce lodów nie bolało
:))) -
Marcinie, dzięki za szaloną noc z flamenco, w czasie ferii, bykami.....i całym stadem innych zwierzakow :)
No i oby gardziołko po takiej dawce lodów nie bolało :) -
:)))
-
:)
-
bo było :)
-
może wypatrzy jak tu zajrzy? :))