Komentarze użytkownika dino, strona 583

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (03.08.2009 0:27)
    jedź....15 sierpnia blisko :)
  2. dino
    dino (03.08.2009 0:24)
    był u fryzjera :)
  3. dino
    dino (03.08.2009 0:24)
    :)))) to takie słodkie świństwo....wszystko tym się lepi....całe ulice....

    nie śmiałbym Was truć.... :)
  4. dino
    dino (03.08.2009 0:19)
    taaaak! eeeeh..... ;))
  5. dino
    dino (03.08.2009 0:19)
    Sławku, dzięki za szaloną noc z flamenco, w czasie ferii, arabską architekturą.....i całym stadem innych zwierzakow :)
    No i oby gardziołko po takiej dawce lodów nie bolało

    :)))
  6. dino
    dino (03.08.2009 0:17)
    Marcinie, dzięki za szaloną noc z flamenco, w czasie ferii, bykami.....i całym stadem innych zwierzakow :)
    No i oby gardziołko po takiej dawce lodów nie bolało :)
  7. dino
    dino (03.08.2009 0:13)
    :)))
  8. dino
    dino (03.08.2009 0:10)
    :)
  9. dino
    dino (02.08.2009 23:48)
    bo było :)
  10. dino
    dino (02.08.2009 23:45)
    może wypatrzy jak tu zajrzy? :))