Komentarze użytkownika dino, strona 580

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (03.08.2009 1:18)
    zwróciłem na to uwagę....
  2. dino
    dino (03.08.2009 1:17)
    ciekawa dyskusja :)


    takie "w szeregu zbiórka" złapałem..... :)
  3. dino
    dino (03.08.2009 1:03)
    niby tylko zapałki mieć wystarczy.....ale ważne gdzie podpalić......:)
  4. dino
    dino (03.08.2009 1:02)
    może kochanek......uciekał?.... :)
  5. dino
    dino (03.08.2009 0:59)
    dzięki :)
  6. dino
    dino (03.08.2009 0:59)
    koooot :)
  7. dino
    dino (03.08.2009 0:59)
    inżynier......:)
  8. dino
    dino (03.08.2009 0:58)
    :)
  9. dino
    dino (03.08.2009 0:58)
    ta ulica jest przykryta takimi płachtami....
    dają cień i bardzo miło spaceruje się po takim pasażu....szczególnie w tłumie jak zaczyna się feria 15 sierpnia....
  10. dino
    dino (03.08.2009 0:55)
    :)))))))