Komentarze użytkownika dino, strona 579
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
dobre spostrzeżenie Andrzeju :)
-
Andrzeju - dzięki, że dałeś zaprosić się na lody :)
Za plusy!
-
:))
Posejdon ma tu bardzo wyraźne swoje atrybuty :)
-
rebel - dzięki za lody! Smakowały ?? :))
-
Krysiu - dzięki za wspólne lody.... :)
i plusiki!
-
Sława - dzięki za wypad na lody.... :)
i plusiki!
-
doczeka się, spokojnie Heniu :)
-
takie miejsce przypuszczam dla ochłodzenia....miły chłód od tego aerozolu w powietrzu
-
Dobranoc Państwu.... :)
-
ale jakieś ucho było z boku i muszelki.....
-
dobre spostrzeżenie Andrzeju :)
-
Andrzeju - dzięki, że dałeś zaprosić się na lody :)
Za plusy! -
:))
Posejdon ma tu bardzo wyraźne swoje atrybuty :) -
rebel - dzięki za lody! Smakowały ?? :))
-
Krysiu - dzięki za wspólne lody.... :)
i plusiki! -
Sława - dzięki za wypad na lody.... :)
i plusiki! -
doczeka się, spokojnie Heniu :)
-
takie miejsce przypuszczam dla ochłodzenia....miły chłód od tego aerozolu w powietrzu
-
Dobranoc Państwu.... :)
-
ale jakieś ucho było z boku i muszelki.....