Komentarze użytkownika dino, strona 578

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (03.08.2009 11:23)
    prawda? :))
  2. dino
    dino (03.08.2009 11:20)
    :)
  3. dino
    dino (03.08.2009 11:20)
    raczej amatorzy ochłody.... ;)
  4. dino
    dino (03.08.2009 11:19)
    nie poszedłem na piwo... :)
  5. dino
    dino (03.08.2009 11:19)
    tak około Krysiu :)
  6. dino
    dino (03.08.2009 11:15)
    ptak :)
  7. dino
    dino (03.08.2009 11:15)
    ptak :)
  8. dino
    dino (03.08.2009 11:15)
    ptak :)
  9. dino
    dino (03.08.2009 11:13)
    na 24 osoby :)
  10. dino
    dino (03.08.2009 11:12)
    nisko ten ptak leciał Andrzeju.... :D

    tak z metr na ziemią... :))