Komentarze użytkownika dino, strona 574

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (03.08.2009 14:54)
    ożesz.....jaka sadzawka :)
  2. dino
    dino (03.08.2009 14:54)
    i jak pięknie pokazane piękno :)
  3. dino
    dino (03.08.2009 14:53)
    łaaaadnieee ;)
  4. dino
    dino (03.08.2009 14:37)
    ale świetny kontrast koloru :)
  5. dino
    dino (03.08.2009 14:35)
    Mimbla.....zobacz, dokąd Twój misiaczek wyszedł - na jedynkę!

    Gratuluję!

    :)
  6. dino
    dino (03.08.2009 14:27)
    robi całe to zdjęcie.....piękne :)
  7. dino
    dino (03.08.2009 14:25)
    wymyślili :)
  8. dino
    dino (03.08.2009 14:12)
    gratulacje - w Niesamowitych na jedynce :)
  9. dino
    dino (03.08.2009 14:12)
    kapok tak, a jakby co to Cię odholują do brzegu.....cwani kuzyni.... :)
  10. dino
    dino (03.08.2009 14:11)
    I ja również :)