Komentarze użytkownika dino, strona 573

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (03.08.2009 17:51)
    to jest ten sam kościółek co u mnie....ale mój biały bardzie mi się podoba...

    http://kolumber.pl/photos/show/user:2186/page:384


    :)
  2. dino
    dino (03.08.2009 17:34)
    dobrze w kadrze :)
  3. dino
    dino (03.08.2009 17:33)
    - Przepraszam, ja mam taki mały interes...
    - To nie moja wina.....

    powiedział Laskowik......


    :)))
  4. dino
    dino (03.08.2009 16:44)
    tak wygląda......kurzy się....jak diabli :)
  5. dino
    dino (03.08.2009 16:43)
    oj trzeba... :)
  6. dino
    dino (03.08.2009 15:10)
    nie....ja robiłem zdjęcia.....jeszcze nie czas na mnie.... :)
  7. dino
    dino (03.08.2009 15:06)
    wampirzyca jak nic :)
  8. dino
    dino (03.08.2009 15:02)
    bez krwi taka..... :)
  9. dino
    dino (03.08.2009 15:00)
    wyfrunął z kosmetyczki..... :)
  10. dino
    dino (03.08.2009 14:55)
    jakie pastele