Komentarze użytkownika dino, strona 573
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
-
dobrze w kadrze :)
-
- Przepraszam, ja mam taki mały interes...
- To nie moja wina.....
powiedział Laskowik......
:)))
-
tak wygląda......kurzy się....jak diabli :)
-
oj trzeba... :)
-
nie....ja robiłem zdjęcia.....jeszcze nie czas na mnie.... :)
-
wampirzyca jak nic :)
-
bez krwi taka..... :)
-
wyfrunął z kosmetyczki..... :)
-
jakie pastele
-
dobrze w kadrze :)
-
- Przepraszam, ja mam taki mały interes...
- To nie moja wina.....
powiedział Laskowik......
:))) -
tak wygląda......kurzy się....jak diabli :)
-
oj trzeba... :)
-
nie....ja robiłem zdjęcia.....jeszcze nie czas na mnie.... :)
-
wampirzyca jak nic :)
-
bez krwi taka..... :)
-
wyfrunął z kosmetyczki..... :)
-
jakie pastele
http://kolumber.pl/photos/show/user:2186/page:384
:)