Komentarze użytkownika dino, strona 572

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (03.08.2009 20:19)
    ale chmurka :)
  2. dino
    dino (03.08.2009 20:19)
    fajne,
    może trochę bym obciął lewej, bliżej drzew...:)
  3. dino
    dino (03.08.2009 20:17)
    figury z Nazca?? :)
  4. dino
    dino (03.08.2009 20:17)
    ach ta ambona... :)
  5. dino
    dino (03.08.2009 20:14)
    jakoś to brzmi....a może dobrze....

    czekam na opinie innych... :))
  6. dino
    dino (03.08.2009 20:13)
    Zbyszku - bardzo dziękuję za Twój czas i przejrzenie podróży i plusy!
  7. dino
    dino (03.08.2009 19:45)
    Kasiu - dzięki za duuuużo plusików na zdjęcia.... :)
  8. dino
    dino (03.08.2009 19:44)
    kikk - dzięki za plusa :)
  9. dino
    dino (03.08.2009 19:43)
    Januszu - serdecznie dziękuję za długie smakowanie lodów....i dziesiątki plusików :)
  10. dino
    dino (03.08.2009 19:42)
    Rebel - jak było na lodach ? Chyba fajnie, bo zostawiłaś trochę plusów po sobie :)

    Dzięki!