Komentarze użytkownika dino, strona 572
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
ale chmurka :)
-
fajne,
może trochę bym obciął lewej, bliżej drzew...:)
-
figury z Nazca?? :)
-
ach ta ambona... :)
-
jakoś to brzmi....a może dobrze....
czekam na opinie innych... :))
-
Zbyszku - bardzo dziękuję za Twój czas i przejrzenie podróży i plusy!
-
Kasiu - dzięki za duuuużo plusików na zdjęcia.... :)
-
kikk - dzięki za plusa :)
-
Januszu - serdecznie dziękuję za długie smakowanie lodów....i dziesiątki plusików :)
-
Rebel - jak było na lodach ? Chyba fajnie, bo zostawiłaś trochę plusów po sobie :)
Dzięki!
-
ale chmurka :)
-
fajne,
może trochę bym obciął lewej, bliżej drzew...:) -
figury z Nazca?? :)
-
ach ta ambona... :)
-
jakoś to brzmi....a może dobrze....
czekam na opinie innych... :)) -
Zbyszku - bardzo dziękuję za Twój czas i przejrzenie podróży i plusy!
-
Kasiu - dzięki za duuuużo plusików na zdjęcia.... :)
-
kikk - dzięki za plusa :)
-
Januszu - serdecznie dziękuję za długie smakowanie lodów....i dziesiątki plusików :)
-
Rebel - jak było na lodach ? Chyba fajnie, bo zostawiłaś trochę plusów po sobie :)
Dzięki!