Komentarze użytkownika dino, strona 575
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
aj, nieba szkoda.....ale kompozycja piękna :)
-
Dzięki, jakby było komuś za gorąco.....to zapraszam zawsze na lody dla ochłody....na parę minutek :)
-
a widzisz, niedowiarku.... :)
-
nie - 1/5 - 1/10s, czułość ISO 1600...
-
wszystko co dama mieć powinna.....:)
złoto, korale, bransolety, fajna kiecka, kwiat we włosach, buciki.......i smoczek :)
-
grypa podobno mniej groźna od tej normalnej.....a bomby.....raczej nie wybuchają wewnątrz takich obiektów....
-
piękny kotek....tylko ta krata taka czerwona.....niehigieniczna.....:)
-
i policijanci :))
-
:))
-
już lepiej :)
-
aj, nieba szkoda.....ale kompozycja piękna :)
-
Dzięki, jakby było komuś za gorąco.....to zapraszam zawsze na lody dla ochłody....na parę minutek :)
-
a widzisz, niedowiarku.... :)
-
nie - 1/5 - 1/10s, czułość ISO 1600...
-
wszystko co dama mieć powinna.....:)
złoto, korale, bransolety, fajna kiecka, kwiat we włosach, buciki.......i smoczek :) -
grypa podobno mniej groźna od tej normalnej.....a bomby.....raczej nie wybuchają wewnątrz takich obiektów....
-
piękny kotek....tylko ta krata taka czerwona.....niehigieniczna.....:)
-
i policijanci :))
-
:))
-
już lepiej :)