Komentarze użytkownika dino, strona 575

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (03.08.2009 14:11)
    aj, nieba szkoda.....ale kompozycja piękna :)
  2. dino
    dino (03.08.2009 14:08)
    Dzięki, jakby było komuś za gorąco.....to zapraszam zawsze na lody dla ochłody....na parę minutek :)
  3. dino
    dino (03.08.2009 14:04)
    a widzisz, niedowiarku.... :)
  4. dino
    dino (03.08.2009 14:02)
    nie - 1/5 - 1/10s, czułość ISO 1600...
  5. dino
    dino (03.08.2009 14:01)
    wszystko co dama mieć powinna.....:)

    złoto, korale, bransolety, fajna kiecka, kwiat we włosach, buciki.......i smoczek :)
  6. dino
    dino (03.08.2009 13:44)
    grypa podobno mniej groźna od tej normalnej.....a bomby.....raczej nie wybuchają wewnątrz takich obiektów....
  7. dino
    dino (03.08.2009 13:41)
    piękny kotek....tylko ta krata taka czerwona.....niehigieniczna.....:)
  8. dino
    dino (03.08.2009 13:38)
    i policijanci :))
  9. dino
    dino (03.08.2009 13:37)
    :))
  10. dino
    dino (03.08.2009 13:34)
    już lepiej :)