Komentarze użytkownika dino, strona 568
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
.
-
na wysokości :)
-
dobrze odseparowałeś od tła....świetna fota MZ...
-
mówisz najbardziej magiczna w całej Azji.... ?)
-
piękny portret...
-
moźna tak i moźna tak.......spacerować... :)
-
pilnuje się pana :)
-
:))
-
strasznie monumentalnie wygląda tak pstryknięta od dołu :)
-
akurat świeżo po sprzątaniu..... :)
-
.
-
na wysokości :)
-
dobrze odseparowałeś od tła....świetna fota MZ...
-
mówisz najbardziej magiczna w całej Azji.... ?)
-
piękny portret...
-
moźna tak i moźna tak.......spacerować... :)
-
pilnuje się pana :)
-
:))
-
strasznie monumentalnie wygląda tak pstryknięta od dołu :)
-
akurat świeżo po sprzątaniu..... :)