Komentarze użytkownika dino, strona 568

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (04.08.2009 0:43)
    .
  2. dino
    dino (04.08.2009 0:12)
    na wysokości :)
  3. dino
    dino (03.08.2009 23:55)
    dobrze odseparowałeś od tła....świetna fota MZ...
  4. dino
    dino (03.08.2009 23:54)
    mówisz najbardziej magiczna w całej Azji.... ?)
  5. dino
    dino (03.08.2009 23:54)
    piękny portret...
  6. dino
    dino (03.08.2009 23:53)
    moźna tak i moźna tak.......spacerować... :)
  7. dino
    dino (03.08.2009 23:51)
    pilnuje się pana :)
  8. dino
    dino (03.08.2009 23:49)
    :))
  9. dino
    dino (03.08.2009 23:47)
    strasznie monumentalnie wygląda tak pstryknięta od dołu :)
  10. dino
    dino (03.08.2009 23:39)
    akurat świeżo po sprzątaniu..... :)