Komentarze użytkownika dino, strona 569

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (03.08.2009 23:39)
    Jurku - dzięki za plusiki :)
  2. dino
    dino (03.08.2009 23:38)
    Piotrze - widzę, że wybrałeś się na lody.....
    dzięki za plusy :)
  3. dino
    dino (03.08.2009 23:37)
    ja tego tekstu nie czytałem, a pod zdjęciem sprawę po imieniu nazwał pierwszy......voyager :)
  4. dino
    dino (03.08.2009 23:06)
    :))))
  5. dino
    dino (03.08.2009 22:11)
    kontrast koloru.....
  6. dino
    dino (03.08.2009 22:11)
    samo Słońce na Costa del Sol....
  7. dino
    dino (03.08.2009 22:10)
    no nie....jak w piwnicy.... :)
  8. dino
    dino (03.08.2009 22:04)
    fajna ramka :)
  9. dino
    dino (03.08.2009 21:56)
    WOW!
  10. dino
    dino (03.08.2009 21:55)
    boskie te falki....marzyłem o takich kadrach na wydmach w Coto de Donana....i się cholera tak mało zatrzymywali w trakcie wycieczki... :)