Komentarze użytkownika dino, strona 569
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
Jurku - dzięki za plusiki :)
-
Piotrze - widzę, że wybrałeś się na lody.....
dzięki za plusy :)
-
ja tego tekstu nie czytałem, a pod zdjęciem sprawę po imieniu nazwał pierwszy......voyager :)
-
:))))
-
kontrast koloru.....
-
samo Słońce na Costa del Sol....
-
no nie....jak w piwnicy.... :)
-
fajna ramka :)
-
WOW!
-
boskie te falki....marzyłem o takich kadrach na wydmach w Coto de Donana....i się cholera tak mało zatrzymywali w trakcie wycieczki... :)
-
Jurku - dzięki za plusiki :)
-
Piotrze - widzę, że wybrałeś się na lody.....
dzięki za plusy :) -
ja tego tekstu nie czytałem, a pod zdjęciem sprawę po imieniu nazwał pierwszy......voyager :)
-
:))))
-
kontrast koloru.....
-
samo Słońce na Costa del Sol....
-
no nie....jak w piwnicy.... :)
-
fajna ramka :)
-
WOW!
-
boskie te falki....marzyłem o takich kadrach na wydmach w Coto de Donana....i się cholera tak mało zatrzymywali w trakcie wycieczki... :)