Komentarze użytkownika dino, strona 566

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (04.08.2009 12:01)
    a więc wiesz o co chodzi Agnieszko :)
  2. dino
    dino (04.08.2009 12:00)
    dymiąca katedra w Sewilli :)
  3. dino
    dino (04.08.2009 11:59)
    jakoś wyszło, ale to 1/15s na ISO 1600 z ręki.....
  4. dino
    dino (04.08.2009 11:58)
    poza tymi sznurami oczywiście....:)
  5. dino
    dino (04.08.2009 11:01)
    taki obiektyw mam...
  6. dino
    dino (04.08.2009 1:40)
    latoś to było ?? :)
  7. dino
    dino (04.08.2009 1:33)
    jest co czytać i będę wracał.... :)
  8. dino
    dino (04.08.2009 1:29)
    a malwy to pod oknem u Mimbli rosną :))
  9. dino
    dino (04.08.2009 1:26)
    no jeszcze nie byłem.....

    zresztą nie ma takiego miejsca na Ziemii i poza nią, do którego nie chciałbym się wybrać....
  10. dino
    dino (04.08.2009 1:24)
    istne obserwatorium :)