Komentarze użytkownika dino, strona 567

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (04.08.2009 1:23)
    wielka szycha :)
  2. dino
    dino (04.08.2009 1:20)
    nawet pomidorka.....w Stanach to mają narąbane z tą czystością jedzenia.......raz przemyciłem kabanosy, jakiego stracha miałem przechodząc z walizką obok platformy, po której chodzil pies obwąchując walizki :)))

    Kalifornia też jest tym dziwnym stanem, do którego nie wolno wwozić owoców i warzyw z innych stanów...czasem ustawiane są na drodze patrole kontrolujące bagażniki :(


    Ach Hawaje!
  3. dino
    dino (04.08.2009 1:09)
    czy długie szyje sprawdzają się przy zbiorze herbaty ? :)
  4. dino
    dino (04.08.2009 1:07)
    w tej sytuacji to kapitan nie mógł się zdecydować, czy ma płynąc do przodu, czy do tyłu.... :)
  5. dino
    dino (04.08.2009 1:05)
    i jeszcze jakąś ciągnie za sobą :)
  6. dino
    dino (04.08.2009 0:51)
    Halo!.........over!
  7. dino
    dino (04.08.2009 0:50)
    .
  8. dino
    dino (04.08.2009 0:49)
    Robercie....urlop jakiś dłuższy?? :)

    Pozdrawiam!
  9. dino
    dino (04.08.2009 0:49)
    Dobrze, że się odzywacie... :)

    Powodzenia na szlaku....
  10. dino
    dino (04.08.2009 0:45)
    :)