Komentarze użytkownika dino, strona 550
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
Za plusy dziękuję :)
-
i......jeszcze pudełeczko świeżutkich pączków od Bliklego....
:)
-
hi hi hi .....:)
-
:)
-
rośnie, rośnie....u sołtysa w gąsiorku..... :)
-
Renato - dzięki za plusiki....na zdjęcia i na lody.... :)
-
Ja samoloty już mam w "Świecie zza płotu" .... :)
-
a dlaczego? czegoś nie wiem?
-
Ledwo się Piotrze otrząsam od tej lawiny powiadomień o plusikach......dzięki :)
-
też prawda....w każdym razie Marysieńka Sobieska wiedziała gdzie sobie lokum znaleźć... :)
-
Za plusy dziękuję :)
-
i......jeszcze pudełeczko świeżutkich pączków od Bliklego....
:) -
hi hi hi .....:)
-
:)
-
rośnie, rośnie....u sołtysa w gąsiorku..... :)
-
Renato - dzięki za plusiki....na zdjęcia i na lody.... :)
-
Ja samoloty już mam w "Świecie zza płotu" .... :)
-
a dlaczego? czegoś nie wiem?
-
Ledwo się Piotrze otrząsam od tej lawiny powiadomień o plusikach......dzięki :)
-
też prawda....w każdym razie Marysieńka Sobieska wiedziała gdzie sobie lokum znaleźć... :)