Komentarze użytkownika dino, strona 550

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (07.08.2009 17:00)
    Za plusy dziękuję :)
  2. dino
    dino (07.08.2009 16:05)
    i......jeszcze pudełeczko świeżutkich pączków od Bliklego....

    :)
  3. dino
    dino (07.08.2009 16:03)
    hi hi hi .....:)
  4. dino
    dino (07.08.2009 15:58)
    :)
  5. dino
    dino (07.08.2009 15:46)
    rośnie, rośnie....u sołtysa w gąsiorku..... :)
  6. dino
    dino (07.08.2009 14:17)
    Renato - dzięki za plusiki....na zdjęcia i na lody.... :)
  7. dino
    dino (07.08.2009 14:09)
    Ja samoloty już mam w "Świecie zza płotu" .... :)
  8. dino
    dino (07.08.2009 14:08)
    a dlaczego? czegoś nie wiem?
  9. dino
    dino (07.08.2009 13:58)
    Ledwo się Piotrze otrząsam od tej lawiny powiadomień o plusikach......dzięki :)
  10. dino
    dino (07.08.2009 13:55)
    też prawda....w każdym razie Marysieńka Sobieska wiedziała gdzie sobie lokum znaleźć... :)