Komentarze użytkownika dino, strona 552
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
ludzie przykryli... ;)
-
Agnieszko - za plusiki dziękuję :)
-
Ktoś musiał być pierwszy :)
-
już lepiej :)
-
Sławo - dzięki z aplusiki :)
-
Piotrez - dzięki za liczne plusiki :)
-
Nie ma sprawy :)
-
zipiz :)
-
Będzie....:))
Sprawa wyszła z okazji porządków Sławka. Ja też miałem zdjęcia z Rzymu. Nie chcę konkurować z Waszymi opisami podróży....ale swoje chyba już prawie 6 tygodni w sumie spędzonych w Wiecznym Mieście chciałem jakoś zaznaczyć... :)
-
Krysiu, bardzo dziękuję za tyyyyle plusów :)
-
ludzie przykryli... ;)
-
Agnieszko - za plusiki dziękuję :)
-
Ktoś musiał być pierwszy :)
-
już lepiej :)
-
Sławo - dzięki z aplusiki :)
-
Piotrez - dzięki za liczne plusiki :)
-
Nie ma sprawy :)
-
zipiz :)
-
Będzie....:))
Sprawa wyszła z okazji porządków Sławka. Ja też miałem zdjęcia z Rzymu. Nie chcę konkurować z Waszymi opisami podróży....ale swoje chyba już prawie 6 tygodni w sumie spędzonych w Wiecznym Mieście chciałem jakoś zaznaczyć... :) -
Krysiu, bardzo dziękuję za tyyyyle plusów :)