Komentarze użytkownika dino, strona 552

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (07.08.2009 10:47)
    ludzie przykryli... ;)
  2. dino
    dino (07.08.2009 10:44)
    Agnieszko - za plusiki dziękuję :)
  3. dino
    dino (07.08.2009 10:44)
    Ktoś musiał być pierwszy :)
  4. dino
    dino (07.08.2009 10:43)
    już lepiej :)
  5. dino
    dino (07.08.2009 10:42)
    Sławo - dzięki z aplusiki :)
  6. dino
    dino (07.08.2009 10:39)
    Piotrez - dzięki za liczne plusiki :)
  7. dino
    dino (07.08.2009 10:38)
    Nie ma sprawy :)
  8. dino
    dino (07.08.2009 10:31)
    zipiz :)
  9. dino
    dino (07.08.2009 9:37)
    Będzie....:))

    Sprawa wyszła z okazji porządków Sławka. Ja też miałem zdjęcia z Rzymu. Nie chcę konkurować z Waszymi opisami podróży....ale swoje chyba już prawie 6 tygodni w sumie spędzonych w Wiecznym Mieście chciałem jakoś zaznaczyć... :)
  10. dino
    dino (07.08.2009 9:35)
    Krysiu, bardzo dziękuję za tyyyyle plusów :)