Komentarze użytkownika dino, strona 549

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (07.08.2009 21:24)
    Wielkie dzięki za plusiki :)

    pozdrawiam!
  2. dino
    dino (07.08.2009 21:20)
    Dzięki Marku - bardzo !
  3. dino
    dino (07.08.2009 17:33)
    Mimbla :)
  4. dino
    dino (07.08.2009 17:33)
    Oooo! Mimbla...dzięki za plusiki :)
  5. dino
    dino (07.08.2009 17:28)
    w zasadzie jest to miejsce skąd żegna się Santorinii więc trzeba znaleźć się jakoś na dole....zapachy znieśliśmy, ale nie należa do przyjemnych, a idąc co jakąś chwilę musisz uciekać na boki przed pędzącymi w dół osiołkami...
  6. dino
    dino (07.08.2009 17:26)
    niestety.....chwila pod daszkiem na fotkę, bo już czekali następni chętni....
  7. dino
    dino (07.08.2009 17:20)
    rzadko takie coś wpisuję.....ale za przeproszeniem otworzyłem szeroko gębę w zachwycie.... :)))

    świetnie to zrobiłeś, głębia, ostrość, perspektywa....klasa!
  8. dino
    dino (07.08.2009 17:20)
    rzadko takie coś wpisuję.....ale za przeproszeniem otworzyłem szeroko gębę w zachwycie.... :)))

    świetnie to zrobiłeś, głębia, ostrość, perspektywa....klasa!
  9. dino
    dino (07.08.2009 17:11)
    a nie.....mam jescze zapasik na boku......zarz dorzucę dwie premiery :))
  10. dino
    dino (07.08.2009 17:09)
    a któryż to był.......nie pomnę :))