Komentarze użytkownika dino, strona 542

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (10.08.2009 3:28)
    Nie ma za co - fajnie, że zaproszenie przyjąłeś :)
  2. dino
    dino (10.08.2009 3:27)
    Bobi - kiedyś bym chciał Alaskę zobaczyć.....ale tyle niewiadomych...na razie skupiam się na najbliższej wyprawie w styczniu.....
  3. dino
    dino (10.08.2009 3:26)
    Dzięki carrie - bardzo :)
  4. dino
    dino (09.08.2009 21:57)
    Miło mi, że jesteś :)
  5. dino
    dino (09.08.2009 21:53)
    Moniko - dziękuję !
  6. dino
    dino (09.08.2009 21:52)
    za plusiki Robercie :)
  7. dino
    dino (09.08.2009 20:52)
    i niebiańska plaża....
  8. dino
    dino (09.08.2009 20:50)
    ładnie ten żółty z niebieskim kontrastuje :)
  9. dino
    dino (09.08.2009 20:35)
    Jakby tak zwiedzić fabrykę Boeinga.....
    rozmarzyłem się :)

    Oni mają taki zajefajny budynek, gdzie budują te ptaszyska....
  10. dino
    dino (09.08.2009 20:33)
    bardzo dobre skojarzenie :)