Komentarze użytkownika dino, strona 540

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (10.08.2009 18:16)
    Ciekawe jest to, że to drzewo stoi już teraz naprawdę nad krawędzią. A tak jakoś na wysokości trzech, czterech metrów jest wyciętych parę napisów na pniu.....jacyś desperaci....
  2. dino
    dino (10.08.2009 18:15)
    no miło mi bardzo :)
  3. dino
    dino (10.08.2009 18:14)
    żaba! nowy wizerunek! - i jak szybka jesteś :)))


    Dzięki!
  4. dino
    dino (10.08.2009 18:13)
    żaba! nowy wizerunek! - i jak szybka jesteś :)))

    dzięki!
  5. dino
    dino (10.08.2009 14:51)
    Śmiało możesz kontynuować... :)
  6. dino
    dino (10.08.2009 13:59)
    piękne :)
  7. dino
    dino (10.08.2009 13:57)
    Dzięki za Twojego plusika - jedynego i to na moje zdjęcie... :)

    Pozdrawiam.
  8. dino
    dino (10.08.2009 13:17)
    widzisz....jak masz ze sobą aparat zawsze, to czekasz na okazję....i czasem się udaje :)
  9. dino
    dino (10.08.2009 13:16)
    jedna wieża z tyłu....na drugą ie starczyło zapału...
  10. dino
    dino (10.08.2009 3:38)
    Pozdrawiam :)