Komentarze użytkownika dino, strona 543
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
-
Jacku, bardzo dziekuję za odwiedziny w Maladze - tyle dobrego pozostawiłeś po sobie :)
-
Całkiem dobrze Sławku :)
-
No cóż......te samoloty mocno pachniały.... :)
-
Leonko - za odwiedziny i plusiki... :)
-
Leonko - dzięki :)
-
też oryginalne malowanko :)
-
bardzo fajne....widać na śniegu :)
-
ostro w górę....
-
o koleżanka spotterka.... :)
Witamy w gronie ...
-
Jacku, bardzo dziekuję za odwiedziny w Maladze - tyle dobrego pozostawiłeś po sobie :)
-
Całkiem dobrze Sławku :)
-
No cóż......te samoloty mocno pachniały.... :)
-
Leonko - za odwiedziny i plusiki... :)
-
Leonko - dzięki :)
-
też oryginalne malowanko :)
-
bardzo fajne....widać na śniegu :)
-
ostro w górę....
-
o koleżanka spotterka.... :)
Witamy w gronie ...
to i dzięki Twojej pomocy tych punktów aż TYLE...