Komentarze użytkownika dino, strona 543

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (09.08.2009 20:31)
    Sławku - bardzo dziękuję za kolejne plusiki....
    to i dzięki Twojej pomocy tych punktów aż TYLE...
  2. dino
    dino (09.08.2009 20:30)
    Jacku, bardzo dziekuję za odwiedziny w Maladze - tyle dobrego pozostawiłeś po sobie :)
  3. dino
    dino (09.08.2009 20:28)
    Całkiem dobrze Sławku :)
  4. dino
    dino (09.08.2009 18:04)
    No cóż......te samoloty mocno pachniały.... :)
  5. dino
    dino (09.08.2009 18:00)
    Leonko - za odwiedziny i plusiki... :)
  6. dino
    dino (09.08.2009 17:58)
    Leonko - dzięki :)
  7. dino
    dino (09.08.2009 15:11)
    też oryginalne malowanko :)
  8. dino
    dino (09.08.2009 15:05)
    bardzo fajne....widać na śniegu :)
  9. dino
    dino (09.08.2009 15:03)
    ostro w górę....
  10. dino
    dino (09.08.2009 15:02)
    o koleżanka spotterka.... :)

    Witamy w gronie ...