Komentarze użytkownika dino, strona 541

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (10.08.2009 3:36)
    Pozdrawiam Kasiu :)
  2. dino
    dino (10.08.2009 3:34)
    .
  3. dino
    dino (10.08.2009 3:34)
    :))


    czekamy cierpliwie Iwonko :)
  4. dino
    dino (10.08.2009 3:33)
    aga.drozdz :)
  5. dino
    dino (10.08.2009 3:32)
    kontrast usiłowałem póżniej poprawić, ale tu nie trzeba było dużo....mam cztery podobne ujęcia i to wymagało najmniej poprawek...
  6. dino
    dino (10.08.2009 3:31)
    pimoonly - dzięki :)
  7. dino
    dino (10.08.2009 3:30)
    zby.nek :)
  8. dino
    dino (10.08.2009 3:30)
    rebel :)
  9. dino
    dino (10.08.2009 3:29)
    Zbyszku, znów zostawiłeś wiele plusików - dzięki :)
  10. dino
    dino (10.08.2009 3:28)
    Miło mi, że zaproszenie przyjąłeś :)