Komentarze użytkownika dino, strona 541
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
Pozdrawiam Kasiu :)
-
.
-
:))
czekamy cierpliwie Iwonko :)
-
aga.drozdz :)
-
kontrast usiłowałem póżniej poprawić, ale tu nie trzeba było dużo....mam cztery podobne ujęcia i to wymagało najmniej poprawek...
-
pimoonly - dzięki :)
-
zby.nek :)
-
rebel :)
-
Zbyszku, znów zostawiłeś wiele plusików - dzięki :)
-
Miło mi, że zaproszenie przyjąłeś :)
-
Pozdrawiam Kasiu :)
-
.
-
:))
czekamy cierpliwie Iwonko :) -
aga.drozdz :)
-
kontrast usiłowałem póżniej poprawić, ale tu nie trzeba było dużo....mam cztery podobne ujęcia i to wymagało najmniej poprawek...
-
pimoonly - dzięki :)
-
zby.nek :)
-
rebel :)
-
Zbyszku, znów zostawiłeś wiele plusików - dzięki :)
-
Miło mi, że zaproszenie przyjąłeś :)