Komentarze użytkownika dino, strona 533

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (16.08.2009 18:34)
    atamanek :)
  2. dino
    dino (16.08.2009 18:33)
    okazały dom...
  3. dino
    dino (16.08.2009 18:32)
    fajnie w kadrze...
  4. dino
    dino (16.08.2009 18:32)
    szyny do nikąd....

    in the middle of nowhere...
  5. dino
    dino (16.08.2009 18:22)
    piękne z cieniem...
  6. dino
    dino (16.08.2009 18:21)
    ależ mi się ten kadr podoba....!!!
    przód - te rozrzucone drzewka, środek - esik grani wydmy, tło - góry

    może odrobinę odjąłbym purpury - widać po błękicie... :)
  7. dino
    dino (16.08.2009 18:00)
    Jeszcze nie skończyłem - właśnie zaznaczam destynację na mojej mapce :)


    A u Ciebie jakoś w ogóle nie ma niebieskich....wszystkie wystrzeliłeś w powietrze :)
  8. dino
    dino (16.08.2009 17:40)
    jakie piękne linie grani na tej wydmie...
  9. dino
    dino (16.08.2009 17:37)
    I dobrze Marku zrobiłeś....Namibia po obejrzeniu jednego filmu zapadła mi w pamięć, zwłaszcza te wydmy często występujące z suchym drzewem na pierwszym planie...
  10. dino
    dino (16.08.2009 17:31)
    w tym roku jeszcze nie byłem...