Komentarze użytkownika dino, strona 528

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (18.08.2009 20:10)
    sagnes80 :)
  2. dino
    dino (18.08.2009 20:10)
    sagnes80 :)
  3. dino
    dino (18.08.2009 20:09)
    flusz :)
  4. dino
    dino (18.08.2009 17:02)
    znane miejsce ;)

    ładnie...
  5. dino
    dino (18.08.2009 17:00)
    oto jestem! :)
  6. dino
    dino (18.08.2009 16:43)
    nabiera rumieńców....ten short trip... ;)

    dawaj więcej...
  7. dino
    dino (18.08.2009 16:40)
    ładnie pokazałeś....to kolejne zdjęcie jakie stąd widzę :)
  8. dino
    dino (18.08.2009 16:34)
    zawsze wyprzedza Słońce.... :))
  9. dino
    dino (18.08.2009 16:08)
    pije i pije i wypić nie może....
  10. dino
    dino (18.08.2009 15:58)
    Witaj na Kolumberze i ...

    dzięki za plusiki :)