Komentarze użytkownika dino, strona 530

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (18.08.2009 14:52)
    o!, i o Aleksandrii możemy pogadać.....ta jest piękna :)
  2. dino
    dino (18.08.2009 14:49)
    myślałem kiedyś o rejsie po Nilu, ale moje trzy wizyty w Egipcie jakoś mnie odwiodły od tego...

    jest to niewątpliwie lekcja historii ..... i to tej odległej...
  3. dino
    dino (18.08.2009 14:47)
    :)
  4. dino
    dino (18.08.2009 14:30)
    ...troszkę też bym się zszokował jakby jakaś kuzynka.....zabookowała mi bilety :))

    Czekamy na zdjęcia!

    Pozdrawiam ciepło :)
  5. dino
    dino (18.08.2009 14:26)
    szczupcio78 :)
  6. dino
    dino (18.08.2009 14:25)
    szczupcio78 :)
  7. dino
    dino (18.08.2009 14:25)
    szczupcio78 :)
  8. dino
    dino (18.08.2009 14:25)
    szczupcio78 :)
  9. dino
    dino (18.08.2009 14:25)
    szczupcio78 :)
  10. dino
    dino (18.08.2009 14:24)
    zipiz :)