Komentarze użytkownika dino, strona 520

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (20.08.2009 23:00)
    gdzie ten brud?....specjalnie kadrowałeś powyżej chodnika? :)
  2. dino
    dino (20.08.2009 22:59)
    zaraz zjem cię mikrofonie....
  3. dino
    dino (20.08.2009 22:58)
    mnie to...
  4. dino
    dino (20.08.2009 22:55)
    ale jej się tełko ciemne zrobiło...pięknie wyeksponowana...
  5. dino
    dino (20.08.2009 22:54)
    albo georginie.....
  6. dino
    dino (20.08.2009 22:53)
    ciekawa odmiana :)
  7. dino
    dino (20.08.2009 22:46)
    w każdym razie na dobre się zalał.....
  8. dino
    dino (20.08.2009 22:45)
    mam wrażenie, że przez szybę robione...
  9. dino
    dino (20.08.2009 22:23)
    :)
  10. dino
    dino (20.08.2009 22:13)
    za siedmioma lasami, za siedmioma rzekami, za siedmioma górami.....mieszkał król.....









    i klął, bo wszędzie miał za daleko....