Komentarze użytkownika dino, strona 518

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (21.08.2009 0:44)
    :)
  2. dino
    dino (21.08.2009 0:39)
    nie dała rady zjeść fasolki.... :)
  3. dino
    dino (21.08.2009 0:38)
    w krzywym zwierciadle...
  4. dino
    dino (21.08.2009 0:38)
    widać Cię....w fasolce :)
  5. dino
    dino (21.08.2009 0:36)
    po tej cieniutkiej tafli wody wspaniale biegają dzieciaki...rozbryzgując wodę na boki...
  6. dino
    dino (21.08.2009 0:28)
    proszę i Agorę...można zobaczyć.... :)
  7. dino
    dino (21.08.2009 0:25)
    i w dodatku świeci w nocy...zmieniającym się światłem.....
  8. dino
    dino (21.08.2009 0:22)
    zapędziła się trochę z Salem....
  9. dino
    dino (21.08.2009 0:22)
    :)
  10. dino
    dino (21.08.2009 0:18)
    znak dobrze podpowiada......STOP!

    :)