Komentarze użytkownika dino, strona 515

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (25.08.2009 0:17)
    jak się wziął pod boczki... :)
  2. dino
    dino (25.08.2009 0:16)
    :)
  3. dino
    dino (25.08.2009 0:16)
    nawet zamknięte pozostanie otwarte.....
  4. dino
    dino (24.08.2009 23:05)
    dobre!
  5. dino
    dino (24.08.2009 23:05)
    bzy bzy....
  6. dino
    dino (24.08.2009 23:04)
    po płocie....
  7. dino
    dino (24.08.2009 22:53)
    och, och, a któżże do mnie zawitał :)

    Dziękuję bardzo!

    Nick masz rzeczywiście zabójczy :)

    Pozdrawiam i zapraszam jeszcze....
  8. dino
    dino (24.08.2009 22:45)
    och, och, a któżże do mnie zawitał :)

    Dziękuję bardzo!
  9. dino
    dino (24.08.2009 22:21)
    ¡Hola!


    Witaj na Kolumberze....

    ...plażą w Maladze to ja się nie zachwycam...po prostu jest..., a autobusy trafialiśmy akurat w porządku, dobrze działająca klimatyzacja i świeżo wyglądające fotele...

    Dzięki porque za Twoje uwagi :)
  10. dino
    dino (24.08.2009 22:18)
    plażą w Maladze to ja się nie zachwycam...po prostu jest..., a autobusy trafialiśmy akurat w porządku, dobrze działająca klimatyzacja i świeżo wyglądające fotele...

    Dzięki porque za Twoje uwagi :)